Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Ücreti Ne Kadar?

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Ücreti Ne Kadar?

Almanya avrupanın en büyük ülkelerinden biridir. Avrupanın ortasında yer alan ülkede 3-4 milyon civarında Türk vatandaşımız yaşamaktadır. Almanya, coğrafi olarak ılıman iklim kuşağında yer alır ve yüz ölçümü 357 bin km’dir. Topraklarında yaşayan yaklaşık 83 milyon insan ile Avrupa Birliği’nin en büyük nüfusuna sahiptir. Yurtdışı kargo taşımacılığında ürün gönderimi çok fazla sayıda gerçekleşmektedir. Bununla birlikte, Almanya’da bir teslimat hizmeti kullanarak mal göndermekle, gönderileri ülke dışına ve uluslararası sınırların ötesine taşımak arasında oldukça büyük bir fark var. Türkiye ve Almanya arasında kargo taşımacılığı yada Dünyanın diğer ülkelerinden Almanya’ya taşımacılık firmamız aracılığı ile kolay hale geldi.

Almanya Türkiye Yurtdışı Kargo Fiyatları

Dünya’nın 220 ülkesinden özellikle ülkemizden Almanya’ya gönderim hiç bu kadar kolay olmamıştı. Almanya’ya gönderileriniz için geniş kapsamlı yurtdışı kargo çözümleri üretiyoruz. En uygun maliyetlerle yaptığımız bu işte güvenilir ve deneyimli bir uluslararası hizmet arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Firmamız en uygun fiyatlarla sizlere olabildiğince en uygun fiyatları sunarak hizmet vermektedir.

Kargonuzun ağırlığına ve boyuna göre belirlenen fiyatlarımız gideceği adrese göre de farklılık gösterebilir. Almanya’ya paket göndermek için ucuz bir seçenek bulmak, sizlere kar ettirebilir. Çeşitli uluslararası yurtdışı kargo ve kuryeleri tarafından sunulan fiyat ve indirim türlerini bilmeniz ve karşılaştırmanız gerekir. En ucuz seçenekler, pahalı seçeneklerle aynı hıza veya müşteri hizmetlerine sahip olmayabileceğinden, kargo ücretleri ile diğer faktörler arasında bir denge kuruyoruz. Yani hızlı ve güvenilir yurtdışı kargo taşımacılığının yanında ekonomik fiyatlarla cezbediyoruz.

Almanya Türkiye Yurtdışı Kargo Hesaplama Nasıl Yapılır?

Almanya’ya Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Almanya Türkiye Arasında Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo gönderisi ile Almanya’nın her yerine istediğiniz paket, paletli ürün, evrak, doküman ve özel eşyalarınızı göndermekteyiz. Hızlı ve ekonomik çözümlerimiz sayesinde yurtdışına evrak, dosya, gıda ürünleri, teknolojik, tekstil, metal, plastik, cam, yedek parça, beyaz eşya, kırtasiye ve özel eşyalarınız olmak üzere her sektörden firmaların her ürünü yurtdışına gönderilmektedir. Türkiye’den Almanya’ya kargo olarak gümrük birimlerince belirlenmiş olan 300 kg a kadar ürünler, Numune olarak gönderilebilmektedir. Beyannameli çıkışlarda 70 kg üstü ürünler palet üzerinde olma koşulu ile taşımalar yapılabilmektedir. Gönderilecek ürünler için IATA tarafından taşınabilir olup olmadığı kargo firmanıza sorarak bilgi alınmalıdır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir