En Ucuz Online Yurtdışı Kargo

En Ucuz Online Yurtdışı Kargo

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız. Fast Express; Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Bir önceki yazımızda en uygun fiyata kargo gönderimi konusundan bahsetmiştik, şimdi ise en ucuz online yurtdışı kargo konusuna değineceğiz.

En Ucuz Online Yurtdışı Kargo Firmaları

Hızlı, güvenli ve en ucuz fiyatlı online yurtdışı kargo ihtiyaçlarınızı Fast Express Kargo karşılar.  Dünyanın başka ülkelerine ihracat yapıyorsanız veya dünyanın başka ülkelerinden kendi ülkenize ithalat yapıyorsanız, internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, çeşitli nedenlerle evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışındaki arkadaşlarınıza hediye, kart, tebrik yollamak istiyorsanız veya oradaki yakınlarınıza, sevdiklerinize eşya göndermeniz gerekiyorsa en güvenilir ve en ucuz online yurtdışı kargo fast express ile yapılır. Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir.

En Ucuz Online Yurtdışı Kargo ile neler gönderilebilir?

Yurtdışı en ucuz online kargo ile gönderilebilen ürünler; ihracat ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, Gıda ürünleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri,bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, elektronik ürünler ve aksesuarlar, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, el işi ürünleri, vitrinler, evcil hayvan eşyaları, uzun çubuklar, kırılmaz ev dekorları, spor aletleri ve ekipmanları, farmatik katı ve sıvı ilaçlar, tüketici elektroniği, gönderi malzemeleri, gözlük ve gereçleri, kağıt ve plastik malzemeler, müzik aletleri,saklama kutuları, hırdavat ve hacimli öğeler, sağlık güzellik bakım malzemeleri, ısıtıcı ve soğutucular, piller…
Ve aşağıda sayılan maddeler dışındaki koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Genellikle yurtdışına kargo gönderilemeyenler; Ambalajı olmayan açık gönderiler hap, kokain, esrar, bonzai gibi uyuşturucu maddeler, patlayıcı ve yanıcı maddeler, canlı veya cansız her türlü hayvanlar, posta gönderilerine zarar verebilecek ürünler, ince ambalaj içinde ağır, sivri, ambalajı yırtabilecek maddeler, bozulabilecek biyolojik ürünler, üzerinde ahlak bozucu işaret resim yazı taşıyan ürünler, üzerinde güvenliği bozucu işaret resim yazı taşıyan ürünler, insan organı veya cenaze, çek senet veya nakit paralar, kıymetli eşyalar, ziynet malları, altın gümüş vb taşlar, ateşli silahlar, hemen bozulabilecek et veya süt ürünleri, tavuk ürünleri, bağırsak ham deri mutfak yağları, yumurtalar, taşınması zor büyük malzemeler, temizlik ürünleri (sıvı deterjan vb), çabuk bozulabilecek kimyasal ürünler,  plastik ve yağlı boyalar, sarımsak soğan veya baharatlı ağır kokan ve kokusunu diğer ürünlere sindirebilecek gönderiler, tütün ve tütün ürünleri, uç kısımları köşebent ile kapalı olmayan sivri uçlu diğer gönderilere zarar verecek delici kargolar…

En Ucuz Online Yurtdışı Kargo Gönderimi

Şirketimiz yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin transfer ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Fast Express Kargo, online yurtdışı kargo gönderimi konusunda ödeme kolaylıkları sağlamakta olup müşteri memnuniyetine de gereken özeni göstermektedir. Yurtdışı Kargo yapmadan önce, yurtdışı ülkelerden kendi ülkenize getirteceğiniz veya kendi ülkenizden yurtdışında bir ülkeye göndereceğiniz ürünün yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Aynı zamanda yurtdışına en ucuz fiyatlı online göndereceğiniz kargoda, ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekir. Aksi takdirde kargonuz gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. Hangi ürünlerin yasak olduğunu, hangi ürünlerin gönderilerinde problem oluşmayacağını Fast Express Kargo müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebilirsiniz.  Fast Express Kargo tüm online yurtdışı taşıma hizmetlerinde özel paketleme çözümleri ile eşyalarınızın zarar gelmeden göndereceğiniz yere teslimatını gerçekleştirmektedir.

En Ucuz Online Yurtdışı Kargo Hesaplama

En ucuz online yurtdışı kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir. Ülkenizde bulunduğunuz ilden yurtdışı ülkelere göndereceğiniz yada yurtdışı ülkelerden kendi ülkenize getirteceğiniz malın/paketin/kolinin nakit olarak değeri 7500 euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile iletişime geçip tekrar görüşme yapmanız gerekmektedir. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Mallarını bu gibi ithalat-ihracat amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskleri bulunmaktadır. Yurtdışına online olarak gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine gönderilen malın yurtdışı ilgili ülke varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. En ucuz online yurtdışı kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir