Yurtdışı Kargo Teslimatı

Yurtdışı Kargo Teslimatı

Kurumsal yada bireysel şahsi amaçlı transfer etmek istediğiniz tüm gönderileriniz yurtdışı kargo teslimatı hizmeti ile mesafe ve ülke farketmeksizin istediğiniz her yere kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Yurtdışı kargo teslimatı; işletmenizin yada şahsınızın bulunduğu ülkeden dünyanın diğer tüm ülkelerine yada yurtdışı tüm ülkelerden ve kıtalardan kendi bulunduğunuz ülkeye gönderilen kargo hizmetidir. Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra dünya ülkelerine evrak, eşya, yedek parça, numune dosyalarınızı da yurtdışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Yurtdışı kargo teslimatında fiyat kadar risk ve zaman çok önemlidir. Küçük işletmeler ve ya internet üzerinden e-ticaret aracılığı ile satış işi ile uğraşanlar da rahatlıkla yurtdışı kargo paket teslimatını kullanabilmektedir. Kargonuz yurtdışı teslimatına çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya kargonun kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir süreçtir.

Yurtdışı Kargo Teslimatı nasıl yapılır

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız, hemen bizlerle görüşme sağlayarak özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Küçük yada büyük bir işletmeye sahipseniz, internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, yurtdışına sevdiklerinize kart yada hediye gönderimi yapmak  istiyorsanız, öğrencilik ve diğer resmi benzer durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, en güvenilir ve en ucuz yurtdışı kargo teslimati Fast Express Kargo ile yapılır. Maliyet olarak en uygun fiyatlı, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile sağlanır. Ticari işletmeler ve şahsi kişiler adına yurtdışı kargo gönderimi yapan global firmalar ile anlaşma sağlayıp, en uygun fiyat sizlere verilir. Yurtdışı kargo gönderileriniz güvenli bir şekilde özenle hazırlanır, en hızlı şekilde teslimatı yapılır. Yurtdışı kargo teslimatı ile gönderdiğiniz ürünlerin, ilgili ülkenin gümrük kurallarına uygun olup olmadığı danışabilirsiniz. Yurtdışına gönderdiğiniz ürünler sadece bulunduğunuz ülkenin gümrüğüne değil, karşı ülkedeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o ülkenin gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve paketlenmesi konusunda da yardım alabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Teslimatı fiyatları ve takibi

Aktif olarak kullanmakta olduğumuz sürekli güncel ve geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile tüm yurtdışı kargo teslimatınızın takip işlemleri anlık olarak detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle yurtdışı tüm gönderilerinizi, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcının eline güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşana kadar adım adım aşamalarını online olarak takip edebilirsiniz. Yurtdışı kargo teslimatı hizmetlerinde gönderim ücretleri, göndereceğiniz kargo, paket, mal, evrak yada eşyanın ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Yurtdışı Kargo Teslimatı yaparken nelere dikkat edilmelidir

Fast Express Kargo, yurtdışı kargo teslimatı hizmetleri ile yurtdışına kargo taşımalarınızı en uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenli biçimde yapmaktadır. Uluslararası ticaret pazarında yurtdışı kargoların bir ülkeden başka bir ülkeye hızlı ve sorunsuz gönderilme zorunluluğu doğduğunda yurtdışı uçak kargo teslimatı ilk akla gelen seçenek olmalıdır. Yurtdışı kargo teslimatı hizmeti talep eden müşterilerimizin bu alanda uzman bir acenteye ihtiyacı vardır. Bu acentenin, göndermek istediğiniz yurtdışı kargonuzun türü ve niteliğine göre yeterli bilgisinin ve donanımının olması gerekmektedir. Yurtdışına ilk defa kargo transfer etmek isteyen işletmelerin yurtdışı kargo hakkındaki detaylara eksiksiz bir şekilde sahip olması gerekmektedir. Fast Express, kargonuzun cinsi ve niteliği ne olursa olsun yurtdışı kargo teslimatı konusunda uzman ekibimizle ve uygun fiyatlarla güvenilir hizmet vermektedir. Kargo detaylarını operasyon merkezimize ilettiğiniz anda (gideceği ülke ve şehri, ürün içeriği, kilosu, paket sayısı, ölçüleri en-boy-yükseklik vb.) gerekli bilgileri içermesi gerekmektedir. Operasyon merkezimiz ilk aşamada bu bilgilerden yola çıkarak en emniyetli ve ekonomik hava yolunu tespit etmektedir. Kargo hakkındaki verilen bilgilere göre fiyat çalışması hızlı şekilde (dilerseniz internet sitemizden otomatik yazılım ile) yapılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir