Yurtdışına Kargo Göndermek

Kargo taşımacılığı ve yurtdışına kargo göndermek son 10 yılda hız kazanarak katlandı. Yurtdışına kargo göndermek ve yurtdışından ülkemize kargo göndermek günümüz şartlarında hem kolay hemde hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yurtdışına kargo göndermek için farklı yollar vardır. Yurtdışına kargo göndermek için hava yolu, kara yolu ve deniz yolu kullanılmaktadır.

Yurtdışına havayolu ile kargo göndermek kargo göndermenin en hızlı yoludur. Özel kargo uçakları ile gönderilen kargolar havaalanı gümrüğüne girerek o ülkedeki adreslere ulaştırılmaktadır. Deniz yolu ise kargo gönderirken istediğiniz ağırlıkta ve boyutta kargo gönderimi yapabilirsiniz. Hava yoluna göre yavaş olabilir ama daha çok mal taşıyabilmektedir. Kara yolu ise kargonun normal şartlarda gitmesini sağlayan deniz yolundan biraz daha hızlı gidebilmektedir. Uzaklığa göre değişmektedir. Havadan ve Denizden giden kargolar son adrese ulaşana kadar kara yolu ile gitmektedir.

Yurtdışına Kargo Gönderimi

Mallarınız dünyanın ortalama 135 ülkesine kolayca taşınabilmektedir. Kolayca taşınan malzemeler gidecek ülkelerin gümrüğünden geçmektedir. Tam bu noktada kargolar gümrükten geçerken sıkı bir takibe alınarak aranır ve kontrolleri sağlanır. Firma olarak yurtdışına kargo göndermek istediğinizde gümrükte sıkıntı yaşanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak firma olarak tüm ülkelerin yasalarına ve gümrük kurallarına harfiyen uyarak kargolarınızın hızlı bir şekilde gümrükten çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca kolinizde oluşabilecek hasarların, kaybolmaların ve yanlış adreslerin önüne geçerek kargolarınızı güvenli bir şekilde doğru adreslere ulaşmasını sağlamaktadır.

Kargolarınızı yurtdışına göndermek için firmamıza başvurduğunuzda sizlere en uygun fiyatı vererek kargolarınızı hemen gönderebilirsiniz. İster şahıs olun ister firma herkes için en uygun fiyatlarda yurtdışı kargo hizmeti vermekteyiz. Ödemeniz alındıktan sonra hemen işleme konulmaktadır. İşleme konulan kargolarınızın her hareketi sizlere mesaj veya mail yolu ile sizlere iletilmektedir. Eğer anlık olarak kargonuzun durumunu öğrenmek istiyorsanız hemen iletişim bölümünden bizi arayarak veya mail atarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast-express olarak giden ve gelen kargolarınızı son teknolojik araçlarla taşımaktayız. En uygun fiyatlarla taşıdığımız ürünler hem hızlı hem de güvenli olarak doğru adreslere ve doğru kişilere ulaştırmaktadır. En son adreslere kadar kargolarınız kuryeler ile teslim edilmektedir. Eğer adreste hiç kimse yok ise kargolarınız en yakın merkez ofisimize teslim edilir. İster merkezimizden isterse talimatınız ile tekrar aynı adrese veya farklı adrese taşımaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir