İrana Kargo Göndermek

İrana Kargo Göndermek

İran komşusu Türkiye ile 560 km kara sınır olan ve en çok ticari ilişkilere sahip olan iki ülkedir. İran aynı zamanda Azebaycan, Ermenistan, Irak, Pakistan, Afganistan ve  Türkmenistan ile kara sınırına sahiptir. MÖ 4000’li yıllara dayanan tarihi ile İran Türkiye ile ilişkileri her zaman iyi tutmaktadır. Her iki ülke bu coğrafyada birbirlerine tutunarak gelişim göstermektedir.

Ticari ilişkilerde son yıllarda artarak devam etmektedir. Her sektörden imalatçı firmalar İran’a kargo ile ürünlerini göndermektedir. Tüketim mallarına yönelik ürünleri gönderilmesi, evrak doküman gibi dosyaların gönderilmesi ve özel tüm eşyaların gönderilmesi firmamız fast express tarafından yapılmaktadır.

İrana Paket ve Evrak Gönderimi

İrana IATA kurallarına göre kargo gönderimi yapan firmamız iranın tüm şehirlerine ve tüm hava alanlarına paket ve evrak gönderimlerini yapmaktadır. Paketinizin boyu ve ağırlığı farketmeden kapınzıdan, firmanızdan alarak gönderim yapıyoruz. Kısaca yasal olarak taşınması gereken tüm kargolarınızı pratik ve hızlıca taşıyoruz.

İrana En Ucuz Şekilde Kargo Gönderimi

İrana en uygun fiyatlı kargo gönderimi yapmak isteyen firmalar firmamızı tercih etmelidir. Zira Fast express sizlere en uygun fiyatlar konusunda çok yardımcı olmaktadır. Zaman önceliği olmayan normal kargolarınız ve hızlı gönderilecek kargolarınız en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Kargonuzun desi değeri hesaplandıktan ve gideceği adres bilgileri alındıktan sonra en ekonomik fiyatlar sunulmaktadır.

Desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre iran kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Sizlere uygun fiyat konusunda piyasanın altında veren firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır.

İrana Kargo Ne Zaman Gider?

İrana kargolarınız standart ve hızlı gönderilerinize, gideceği adrese göre farklılıklar göstermektedir. Uçak kargo ile iranda gidilebilecek her noktaya ürünlerinizi ve özel eşyalarınızı taşıyoruz. İrana kargolar genellikle 2-3 gün sürebilmektedir. İrana kargo gönderileriniz herhangi bir risk sorun yaşamadan en hızlı şekilde adrese ulaşması için çalışıyoruz.

İrana Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınızı takip etmek artık çok kolaydır. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı mobil, pc yada web üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzun çıkışı, yol süresi, kargo teslimatı ne zaman yapılacak tüm hareketleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir