Yurtdışı Kargo ile Kişisel Eşya Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Kişisel Eşya Gönderimi

Yurtdışı kargo bir malın, eşyanın dünyanın bir noktasından diğer bir noktasına taşınmasını sağlayan hizmettir. Bu hizmetten bireysel olarak ya da firma olarak yararlanabilirsiniz. Yurtdışı kargo hizmeti son yıllarda artarak devam etmektedir. Artan kargo transferleri ile yurtdışına her türlü kargonuzu gönderebilirsiniz. Paket, evrak yada kişisel eşyalarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtdışına kişisel olarak gönderebileceğiniz elbiseniz, hediyelik eşyanız, plastik ürünler, evdeki eşyalarınız olsun her türlü eşyanızı gönderiyoruz. Yurtdışında 220 den fazla ülkede milyonlarca adrese gönderilen kargolarınız kuryelerimiz aracılığı ile gönderiyoruz. Kişisel tüm eşyalarınız hızlı yada normal olarak gönderilmektedir.

Yurtdışına Kargom Ne Kadar Sürede Gider?

Yurtdışında avrupaya göndereceğiniz kargolarınız 1-2 günde gönderilmektedir. Asya, amerika, antartika, Avustralya, afrika gibi kıtalara ise 2-3 günde kişisel kargolarınız gönderiyoruz. Bu kıtalarda bulunan ülkelerin hava alanlarına kargolarınız en güvenli ve hızlı yollardan göndermekteyiz. Gönderilebilecek en kısa sürede gönderilen kargolarınız alıcınızın kapısına kadar teslim ediyoruz.

Yurtdışına Özel Eşya Gönderim Ücretleri

Yurtdışına göndereceğiniz tüm özel kargolarınız sorunsuz ve en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Fast express ile pratik ve hızlı çözümler elde ederek memnuniyetiniz en üst seviyede olacaktır. Kişisel eşyalarınızın piyasanın altında fiyatlarla göndererek bu alanda bir ayrıcalık oluşturuyoruz. Tek seferlik değil ömür boyu birlikte çalışmak için en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Uçak Kargo ile Kargo Gönderimi

Hava yolu son yıllarda artış gösteren yollardan biridir. Uçak kargo ile yapacağınız her kargo en kısa sürelerde dünyanın her noktasına transferi yapılmaktadır. Uçak kargo ile kişisel eşyalarınızı en hızlı şekilde gönderebilirsiniz. Benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız uçak filoları ile anlaşma yaparak dünyanın her noktasında özel eşyalarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışına Kıymetli Eşya Gönderimi

Yurtdışında onlarca ülkeye her türlü kıymetli eşyanız en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Altın, mücevher, elmas, alyans, yüzük, kolye, küpe, evrak, doküman gibi her türlü eşyanız fast express olarak gönderiyoruz. Kıymetli eşyalarınızın güvenliği konusunda büyük bir titizlikle kargo gönderimi yapmaktayız. Uzman ve deneyimli kargo ekibimiz şahısların ve firmaların her türlü özel eşyasını gönderiyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize bu yönde profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir