Kargo ile Tahran’a Evrak Gönderimi

Kargo ile Tahran’a Evrak Gönderimi

Tahran orta doğunun en büyük başkentleri arasında büyük bir şehirdir. 7-8 milyon civarında nüfusu bulunan tahran metropol bir şehirdir. Tarihi MÖ’ye dayanan Tahran İran’ın ekonomik ve sosyal açıdan en gelişmiş kentlerinden biridir. Tahran’da çok fazla etnik kökenden insan bulunmaktadır. Özellikle Türk kökenli insana ve Türkçe konuşan insana rastlamak çok kolaydır. Türkiye ile Tahran arasında ticaret hacmi de oldukça fazladır.

Türkiye ile Tahran arasında kargo yolu ile bir çok ürün, evrak, özel eşya kargo paketi ile gönderilmektedir. Genellikle evrak, doküman, belge, sözleşme gibi her türlü doküman gönderiyoruz. Şahsi olarak yada Ticari olarak firmaların her türlü doküman büyük bir hassasiyetler tahran’a gönderiyoruz.

Kurye ile Tahran’a Zarf Gönderimi

Dünya’da 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız İrana karşı uygulanan yaptırımlara rağmen her türlü kargo paketini göndermekteyiz. Özellikle önemli zarf, evrak ve dökümanlarınız kolaylıkla tahran’da istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Tahran kentine hızla gönderilen kargolarınız kuryelerimiz aracığı ile belirttiğiniz adrese ulaştırılmaktadır.

Tahran Uçak Kargo

Tahran’a hava yolu kargo servisimiz ile paketleriniz en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Hava yolu ile uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolarınız alıcınızın kapısına özel kuryelerimiz aracılığı ile teslim edilmektedir. Kargolarınızı kapınızdan alarak göndere firmamız sizlere kargo takip numarası vererek kargonuzun takibini yapmanızı da sağlamaktayız.

Türkiye Tahran Kargo Ücreti

İrana gönderilen kargolarda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız müşteri ayrımı yapmaksızın hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet veren firmamız aynı zaman da piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Tahran’a göndereceğiniz kargolarınız dahilin sizlere desi değerine göre ve standart ücretler ile fiyat belirlemekteyiz.

Türkiye Tahran Kargo Takibi

İrana kargo hizmeti veren firmamız evrak, döküman ve zarf tüm belgelerinizi başkent tahrana kadar göndermektedir. İran kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express olarak kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek tahran da son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Fast express Tahran takipli kargolarınız için sizlere uzman ekibi ve gelişmiş teknolojisi ile profesyonel kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir