Yurtdışı Kargo Adresten Alım Adrese Teslim

Yurtdışı Kargo Adresten Alım Adrese Teslim

Yurtdışı kargo hizmeti ile kargolarınız hızlı ve ekonomik fiyatlarla karayolu, denizyolu ve hava yolu ile gönderiyoruz. Paket ve evraklarınız Uluslararası IATA kurallarına göre taşınmaktadır. Kargolarınız ağırlığı ve ebatları ölçülerek güvenle yurtdışında son alıcısına kadar güvenle götürüyoruz. Yurtdışı kargo gönderilerinizi Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarında bulunan her ülkeye paket, evrak ve özel eşyalarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargom Ne Kadar Sürede Gider?

Yurtdışı kargo hizmeti gelişmiş araçlarla dünyanın farklı noktalarına hızlıca transferi yapılmaktadır. Günümüzde yurtdışı kargo transferleri uçak kargo ile çok hızlı hale geldi. Eskiden kargoların takibi ve ne zaman gideceği çok fazla belli olmuyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargoların ne zaman gideceği, gideceği süre ve ne zaman geleceği kargo takip numarası ile bulunmaktadır

Kargo taşımacılığında firmalar, büyük, küçük işletmeler, özel şahıslar ve sürekli yurtdışı kargo gönderimi yapanlar için en önemli taşıma hizmetidir. Yurtdışına kargo gönderen firmalar ürünlerinin her zaman güvenli ve en hızlı gitmesini ister. Günümüzde firmalar ve insanlar standart kargoları tercih ettiği kadar hızlı yani express kargoları da tercih etmektedirler.

 Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo fiyatları, göndereceğiniz ürünün boyutuna, büyüklüğüne ve ağırlığına göre değişmektedir. Yasal olarak taşınması yasaklanmayan her türlü paketiniz yurtdışına taşıyoruz. En ucuz yurtdışı kargo fiyatları nı sunan firmamız sizlere en iyi fiyatları sizlere sunmaktadır. Firma olarak en ucuz fiyatlarla hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyetimizi kazanmak adına kendimizden de fedakarlıklar vermekteyiz. Son teknoloji sistemimiz ile sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Yurtdışına Kargo Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına kargo göndermek istediğinizde bizlere 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefondan ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online kargo gönderisi oluşturabilir yada kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Her kanaldan bizlere ulaştığınızda kargolarınızı kapınızdan alarak yurtdışında istediğiniz noktaya teslimatını yapıyoruz.

Yurtdışına gönderdiğimiz kargolarınız özel kuryelerimiz aracılığı ile alınarak belirttiğiniz adrese teslimatını yapıyoruz. Takipli olarak gönderdiğimiz kargolarınızın takibini istediğiniz an web sitemizden her hareketini takip edebilirsiniz.

Fast Express olarak mükemmel hizmet kalitemiz ile müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ile hizmet verdiğimiz hizmetimiz ülkemizde alacağınız en iyi ve kaliteli hizmettir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir