Avrupa Türkiye İlaç Gönderimi

Avrupa Türkiye İlaç Gönderimi

İlaç endüstrisi, son yıllarda çok yüksek araştırma ve geliştirme potansiyeline sahip uluslararası bir endüstridir. Toplumun sağlığının sürdürülmesi ve iyileştirilmesinde en önemli faktörlerden biri de ilaçtır. İlacın belirli kurallara uygun olarak üretilerek, ihtiyacı olan kişilere, ihtiyaç duydukları anda ulaştırmak günümüzde yurtdışı kargo taşımacılığı yapan firmaların işidir.

Avrupa dünya ilaç üretiminde %35’lik paya sahiptir. AB’nin ilaç üretimi son yıllarda azalmadan büyüme gösterdiğinden, ilaç üreticileri bunları giderek artan bir yüzdeyle Avrupa dışındaki pazarlarda satmaya başladılar. İlaç imalatında uluslararası rekabetin dışında, sektör içindeki diğer bir rekabet tipi ise AB ilaç pazarında kendine bir pay kapmaya çalışan firmalar arasında gerçekleşmektedir. Bu firmalar ilaçlarını satmak adına agresif tutumlar sergileyebilmektedirler.

Türkiye Avrupa İlaç Yurtdışı Kargo

Türkiye ve Avrupa arasında ilaç ticareti son yıllarda artmaktadır. Yurtdışı kargo firmaları bu ihtiyaçları karşılamak adına çok çalışmaktadır. Bunlardan biri de Fast express yurtdışı kargo hizmetleri sunan firmamızdır. Fast express olarak Türkiye’deki ve Avrupadaki ilaç imalatı yapan firmaları ve şahısların ilaç alımı ve gönderiminde müşterilerine düşük maliyetlerle hızlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır.

Avrupada Hangi Ülkelere İlaç Gönderebilirim?

Avrupa’da Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan’dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan olmak üzere tüm Avrupa ve Avrupa birliği ülkelerine ilaç gönderimi yapabilirsiniz.

Avrupa’dan Türkiye’de Hangi Şehirlere Gönderim Yapabilirim?

Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm şehirlerine ilaç gönderimlerinizi yapıyoruz. İlaç gönderimleriniz hızlı ve normal hızlarda gönderiyoruz. Yurtdışı kargolarınız takipli olarak gönderildiği için 7/24 takip ediyoruz. Kargo takip numarasıyla sizlerde kargolarınızı her an her yerde tüm akıllı cihazlarınızla www.fast-express.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Türkiye ve Avrupa Arası Hangi İlaçları Gönderebilirim?

Türkiye ve Avrupa arasında istediğiniz ilacı gönderiyoruz. Ağrı ilaçları, riskli hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar, kremler, sıvı ve tablet haplar olmak üzere her türlü ilacı gönderiyoruz. Ancak ilaç gönderiminde ilaca ait reçete, doktor raporu, sosyal sağlık bilgileri, ilaç prospektüsü gibi belge ve raporlar eksiksiz olarak ilaçla beraber gönderilmelidir. İlacın sokulacağı ülke gümrüğü ilacın neden ülkeye sokulacağına dair sorgulama yapmaktadır. Bazen tüm belgeleriniz eksiksiz olsa da ilaçlar geri gönderilebilmektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile Avrupa’ya ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir