İran Kargo Gönderim Hizmetleri

İran Kargo Gönderim Hizmetleri

Uluslararası alanda taşımacılık hizmetleri gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Özellikle orta doğuda gelişmekte olan ülkelere ihracat ithalat gün geçtikçe artmaktadır. Son yıllarda Türkiye komşuları ile birlikte ithalat ve ihracat konusunda artışı devam etmektedir. Özellikle iran ile ilişkilerde son dönemde en fazla gelişme göstermektedir. İran 70 milyon civarında genç ve dinamik nüfusu, gelişme isteği, enerji zengini olması ve Türkiye’nin komşusu olması nedeniyle Türkiye için çekici bir pazarlardan biridir.

Türkiye’den İran’a ihraç ettiğimiz başlıca ürünleri kazan, makine ve cihazlar, aletler, motorlu kara taşıtları, traktör, tütün ve tütün yerine geçen işlenmiş maddeler, demir ve çelik, elektrikli makine ve cihazlar olarak ayrılmaktadır. İran’dan Türkiye’ye ithal ettiğimiz maddeler genel olarak % 89’luk pay ile ham petrol ve doğalgaz maddeleridir.

İran Kargo Hizmetleri

İran’a kargo ile her sektörden binlerce ürünü ister karayolu isterseniz de hava yolu ile gönderebilirsiniz. İran’a tük kargo ve kurye servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Göndereceğiniz kargo paketine göre hazırlıklarını yapan firmamız iran’daki tüm adreslere kargo gönderimi yapmaktayız.

İran’a normal, ithalat ve ekonomik kurye servisi, mikro ihracat servisi, havayolu ihracat servisi, parsiyel karayolu servisi ile hizmet vermekteyiz. İstediğiniz yurtdışı kargo ve kurye servisi ile her türlü kargo paketi, evrak, döküman, özel eşya ve hediyelik eşya gönderimi yapmaktayız.

İran’a Kargom Ne Zaman Gider?

Yurtdışı kargo hizmeti ile iran’ın her noktasına kargo ile gönderim yapılmakta ve özel kuryelerimiz ile teslimatlarını yapmaktayız. Günümüzde yurtdışı kargo transferleri uçak kargo ile çok hızlı hale geldi. Eskiden kargoların takibi ve ne zaman gideceği çok fazla belli olmuyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargoların ne zaman gideceği, gideceği süre ve ne zaman geleceği kargo takip numarası ile bulunmaktadır. Fast Express olarak İran kargolarınız çok hızlı ve güvenilir bir şekilde takipli olarak gönderilmektedir.

En Ucuz İran Kargo Hizmetleri

Fast express yurtdışına kargo taşımacılığı konusunda müşteri ayrımı yapmadan en ucuz fiyatlara kargo taşımaktayız. Fiyat konusunda müşterilerimizi memnun edecek fiyatlar sunmaktayız. Kargonuzun boyu ve ağırlığı ne olursa olsun gönderiyoruz. İran kargo ücretleri konusunda özel bir fiyat tarifesi uygulayan firmamız bütçenizi düşünerek hareket etmektedir.

Son yıllarda krizler, salgın hastalıklar ve ekonomik zorluklar neticesinde her sektörde fiyatlar artmıştır. Yurtdışı kargo sektöründe de fiyatlar artmış ve artmaya devam etmektedir. Ancak firma olarak artan fiyatlara rağmen sizlere en ekonomik fiyatları sunmak adına karımızı düşürerek en ucuz ve en kaliteli hizmeti veriyoruz.

İran Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Online sistemimiz ile kargolarınızı bir tıkla web sitemizden anında gönderebilirsiniz. Kargolarınızı kolaylıkla takip edebilmeniz adına sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu numara ile kargolarınızı takip edebilirsiniz. Hazırladığınız ve göndermek istediğiniz kargolarınız kapınızdan alınıp belirttiğiniz adreslerde belirttiğiniz kişilere teslimatı yapılmaktadır. Tüm bu süreci kargo takip numarası ile teslim edilene kadar takip edebilirsiniz.

Fast Express; İran Kargo ile döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize kaliteli ve profesyonel kargo kurye hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir