Yurtdışına Kargoyla Dosya Gönderimi

Yurtdışına Kargoyla Dosya Gönderimi

Yurtdışı kargo dünya da her alanda her sektörde kullanılmaktadır. İnsanların ticari ve şahsi amaçla kullandığı yurtdışı kargo sektörü ile her türlü paket, evrak, özel eşya ve hediyelik eşya gönderilebilir. Uluslararası alanda dosya gönderimi önemli yer tutmaktadır. Dünya da dakika da binlerce hatta milyonlarca dosya evrak taşımacılığı yapılmaktadır.

Yurtdışına gönderilen kargoların büyüklüğü ya da ağırlığı ne olursa olsun gönderiyoruz. Dünya da 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız bu yöndeki dosya gönderim hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Yurtdışına en çok dosya ve evrak gönderimi Avrupa ve Amerika’ya gönderilmektedir. Asya ülkelerine de dosya gönderimi oldukça fazladır.

En Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Fast express her türlü krizlere rağmen yurtdışında onlarca ülkeye en uygun fiyatlarda dosya gönderimi yapmaktadır. Fiyat konusunda asla müşterilerini üzmeyen firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Sadece ülkemizde değil fiyatlarımız dünya fiyatlarının altındadır. Kargonuzun ağırlığı ve yüksekliği ölçülerek desi değeri ortaya çıkartılır. Desi değerine göre kargonuza fiyat belirliyoruz. Yurtdışında istediğiniz ülkeye ve adrese uygun fiyatlarda kargo göndermek bizim işimizdir. Başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla kargo göndermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’den Dünya’ya hızlı ve en ucuz kargo gönderimi için firmamız kargonuzu kapınızdan alıp Dünya’da istediğiniz adrese teslimat yapıyoruz. Web sitemizden online kargo gönderisi oluşturabilir ya da iletişim sayfasından bizlere ulaşarak kargonuzu kolaylıkla gönderebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderimi için sektörde en iyi hizmeti veren fast express kargolarınızı uçaklarla hızlı ve ucuz fiyatlarla göndermektedir.

Yurtdışı Kargo Dosya ve Zarf Gönderimi

Yurtdışı kargo ile dosya ve zarf gönderilerinizi Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarında bulunan her ülkeye gönderiyoruz. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz..

Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Uçak Kargo ile Dosya Gönderimi

Uluslararası alanda taşımacılık sisteminde hızlı kargo hizmeti genellikle uçak kargo ile yapılmaktadır. Uçak kargo hem hızlı hem de güvenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Ülkemizden tüm dünya ya yapılan kargo transferlerinde karşılaşılan sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Dünya’da geçiş noktaları ve yol güzergahları konusunda çok sayıda bilgiye sahip Fast express profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir