Yurtdışına Zarf Göndermek

Yurtdışına Zarf Göndermek

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte ülkeler ve kıtalar arası taşımacılık hızlı ve güvenilir hale geldi. Karadan, havadan ve denizden yapılan taşımacılık hizmetleri dünya da bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Dünya ticaretinin yükünü taşıyan kargo firmaları dünya üzerinde her sektörden milyonlarca ürünü, paketi, evrağı, zarfları, dökümanları, eşyaları ve hediyelik ürünleri taşımaktadırlar. Bunlarda en önemlisi ise zarf gönderimidir. Zarf içinde önemli belge ve bilgiler olduğu için firmalar ve şahıslar yurtdışına zarf gönderiminde hızlı ve güvenli kargo firmalarını tercih ederek gönderim yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo ile Güvenli Zarf Gönderimi

Fast express Türkiye’den tüm dünya ülkelerine ve Dünyada bulunan tüm ülkelerden Türkiye’ye hızlı ve güvenli zarf gönderim hizmetleri sunmaktadır. Avrupa, Asya, Amerika, Antartika, Kuzey Amerika kıtalarına be kıtalarda bulunan tüm ülkelere güvenli zarf gönderimi yapıyoruz. Zarf içeriğiniz, boyutunuz, ağırlığı ne olursa olsun tüm zarf ve evraklarınızı güvenle taşıyoruz.

Yurtdışında istediğiniz adrese uçak kargo ile gönderim yapan fast express zarf ve doküman gibi belgelerinizi özel kuryelerimiz ile teslimatını yapıyoruz. Yurtdışına kurye servislerimiz olan normal, ekonomik ve ithalat kurye hizmetleri ile her türlü kurye servisimizi tercih edebilirsiniz. Zaman önceliği olmayan gönderileriniz için ekonomik kurye, hızlı gönderileriniz için normal kurye servisimizi tercih edebilirsiniz. İthalat kurye servisimiz ise yurtdışından evrak, zarf gibi toplama isteklerinize hızlıca cevap veriyoruz.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

Piyasada yaşanan krizlere rağmen fiyatları sabit tutmak için çok çalışan fast express Türkiye’nin her noktasından aldığı kargo paketlerini yurtdışında istediğiniz adrese teslimatları en uygun fiyatlar ile gönderiyor. Özellikle zarf, mektup, evrak gönderiminde kapınızdan alarak kargonuzu en ucuz ve en güvenli yollarla gönderiyoruz. Hızlı, güvenli ve ucuz olması adına kargolarınızı genellikle hava yolu ile gönderilmektedir. Zarf yada paketlerinizin desi değeri ne olursa olsun gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Zarf Gönderim Süresi

Yurtdışına gönderdiğimiz zarf ve kargo gönderileri için Avrupaya 1 günde Asya, Amerika ve diğer ülkelere 2-3 gün civarında sürelerle gönderiyoruz. Yurtdışı kargo gönderiminde kargonun gideceği süre çok önemlidir. Çok uzun sürelerde kargolar gidebilmektedir. Kargo gümrükte bekleyebilir, yol süresi uzun olabilir, kurye geç götürebilir ve bunun gibi sebeplerden dolayı kargonuzun geç gitmesi ihtimaller içindedir.

Fast express tüm bu ihtimalleri hesaba katarak kargoları göndermektedir. Bireysel ve ticari tüm zarf gönderimleriniz için teslim sürelerini olabildiğince kısa tutmaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile uluslararası zarf, evrak, mektup, döküman taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm yurtdışı kargo ve kurye hizmetlerini sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir