İran Yurtdışı Kargo

İran Yurtdışı Kargo

İran binlerce yıllık tarihi ile asya bölgesinde çoğu yerde hüküm sürmüştür. Tarihi İpek Yolu sayesinde eski çağlardan bu yana Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan İran’ın stratejik konumu, ülkede petrolün keşfi ile daha da önemli hale gelmiştir. Ham petrol taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Umman Körfezi, Basra Körfezi ve Hazar Günümüzde iran dış ticaret politikasını korumacı bir görünüm ile devam ettirmektedir.

İran yurtdışında bulunan ülkelerden yılda milyarlarca lira ürün alımı ve gönderimi yapmaktadır. İrana genellikle aşağıdaki ürünler gönderilebilir. Tıbbi cihazlar ve ilaçlar, beyaz eşya ürünleri, ağır iş makinaları, tarım makinaları ve ekipmanları, taş ve maden cevheri kırma ayıklama makinaları, mobilya ürünleri, gıda sanayisinde kullanılan makinalar, plastikten tüpler borular ve levhalar, elektrik devresi teçhizatı, elektrik transformatörleri, kablolar adi metallerden pencere/kapı donanımları; muslukçu borucu eşyası, pompalar, kompresör, jeneratör; oto yedek parça, suni ve sentetik lifler ve gıda ürünleri olmak üzere bir çok ürün irana gönderilebilir.

İrana Evrak Gönderimi

İrana yukarıda belirtilen ürünler haricinde evrak, dosya, firma dosyaları, kişisel dosyalar, belgeler ve dökümanlar gibi her türlü kırtasiye ürünleri de gönderilmektedir. Ayrıca hediyelik ve kişisel eşyalarınız da yurtdışı kargo taşımacılığı ile İrana gönderiyoruz. Tüm bunların gönderimini Fast express olarak firmamız en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara gönderimlerini yapıyoruz. Firmamız başta İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan olmak üzere iranın tüm şehirlerine en uygun maliyetlerle kargo gönderimi yapıyoruz.

İran Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast express olarak piyasa araştırması yaparak bireysel olarak ve kurumsal firmaların kargoları hesaplanarak İranın her bölgesine gönderiyouz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir.  Desi değeri aşağıdaki gibidir.

Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Takip

Fast express ayrıca kargo ücretlerini ve gönderilen malın ücretini karşı alıcıdan da tahsil etmektedir. Yurtdışı kargo ile gönderilen kargolarınız alıcıdan özel kuryelerimiz aracılığı ile tahsilatı yapılmaktadır. Yapılan tahsilat en kısa sürede hesabınıza aktarılmaktadır. Fast express ayrıca kargolarınızın takibini de sağlamaktadır.

İran Uçak Kargo ve Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

Fast express uluslararası alanda verdiği hizmeti ülkemizin komuşlarından biri olan İran’da hava yolu ve karayolu ile hizmet vermektedir. İrana yapılacak her türlü ürün, paketi evraklarınız ve özel eşyalarınız kargolarla irana taşıyoruz. Fast Express; Yurtdışı İran Kargo, hizmeti ile döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sizde hemen İrana kargo göndermek istiyorsanız 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan yada www.fast-express.com üzerinde online kargo ve whatsapp destek bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir ve kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir