İspanya Yurtdışı Kargo Fiyatları

İspanya Yurtdışı Kargo

Avrupa’nın güney batısında yer alan İspanya, iber yarım adasında bulunan bir ülkedir. Dünyanın en büyük 8. Ekonomisine sahip İspanya tek dil olarak İspanyolca konuşulmaktadır. İspanya Türkiye ile Avrupa’daki en büyük ticaret ortaklarımızdan ve ülkemize yatırım yapan başlıca Avrupa birliği üyesi ülkelerdendir. Küresel pazarda büyük ortaklarımızdan olan ispanya ile Türkiye arasında ithalat ve ihracat önemli seviyelere ulaşmıştır. Türkiye ve İspanya arasında yapılan bu ticaret ile ekonomiye önemli katkı sağlanmaktadır.

Fast express hava yolu, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı destek hizmetlerinin kombinasyonlarından oluşan özel, ekonomik ve yüksek kaliteli uluslararası tedarik zinciri çözümleri sunuyoruz. Yurtdışı kargo gönderiminde hizmetlerimizi daha az endişe verici hale getiriyoruz. Öncelikle, düşündüğünüz anlamda geleneksel bir taşıma şirketi değiliz. Taşınmanızın uluslararası nakliye tarafını kişisel eşyalarınızın ithalat ve ihracatını biz yapıyoruz. Kapıdan kapıya hizmet sunan firmamız ekonomik, hızlı, sorunsuz bir gönderim deneyimi sunuyoruz.

İspanya Yurtdışı Kargo Fiyatları

Türkiye İspanya arasında yurtdışı kargo taşımacılığı hizmetimiz genellikle hava yolu kullanılarak yapılmaktadır. Hava yolu hem bütçenizi yormaz hem de zamanınızı almaz. Fiyatlarımız kargonuzun ağırlığı ve boyutu alınarak hesaplaması yapılır. Bu hesaplama sonucunda sizlere fiyatımızı sunuyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız yüksek fiyat çeken firmalara göre daha uygundur.

Fiyat konusunda en uygun fiyatları sunan firmamız ister dünyanın diğer ucuna olsun isterse İspanya’nın en ucra köşesi olsun yurtdışı kargo teslimat işi yapan firmamız en verimli ve uygun maliyetli çözümleri sizlere sunuyoruz. Standart yada hızlı gönderiniz olsun tüm gönderileriniz gideceği adrese ve desi değerine göre fiyatlarımızı olabildiğince minimum seviyelerde tutuyoruz.

İspanya Yurtdışı Uçak Kargo

Fast express uygun fiyatlarla İspanyanın Madrid, Barselona, Sevilla, Granada, Valensiya, Bilbao, Toledo, Alicante, Cadiz, San Sebastian, Palma De Mallorca, Pamplona, Malaga, Cordoba, Murcia, Salamanca, Burgos, Segovia, Marbella, Vitoria Gasteiz, Girona, A Coruna, Las Palmas de Gran Canaria, Santiago de Compostela, Almeria, Ronda, Valladolid, Palencia, Cuenca, Cordoba, Figueres, Tarragona, Oviedo, Badajoz, Ceuta, Santa Cruz de Tenerife, Castellon de la Plana, Lognono, Huelva, Melila, Gijon, Hospitalet de Llobregat, Avia, Albacete, Lieida, Elche, Cludad Real, Santander, Vigo ve Jaen şehirlerine ve bu şehirlerde bulunan hava alanlarına havayolu kullanılarak kargolarınızı gönderiyoruz.

İspanya Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Bu durumlarda kargo firması malzemeyi belirli bir süre depolayabilir sonrası iade veya imha talep edilecektir.

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İspanya’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir