Hamburg Yurtdışı Kargo

Hamburg Yurtdışı Kargo

Almanya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Hamburg çok büyük bir limana sahip şehirdir. Avrupa’nın genelinde ticareti yaygınlaşmasını sağlayan Hamburg da binlerce Türk yaşamaktadır. Dünyanın her noktasına teknoloji üreten Hamburg da kargo gönderini oldukça fazladır. Ülkemizde de yaygın olan kargo sektörü Türkiye ve Almanya arasında da çok fazla gelişim göstermektedir.

Tüketimin artmasıyla ile birlikte e-ticaretin, ithalat ve ihracatın artması da önemli derecede artış göstermektedir. Yapılan kargo transferleri ile her iki ülke ilişkileri de artarak devam etmektedir. Her iki ülke arasında yapılan yurtdışı kargo taşıma hizmetleri ile sektör önemli derecede değer kazandı. İnsanlar artık tek tıkla fazla uğraşmadan kargolarını almanya ya ve Türkiye’ye kolaylıkla göndermektedir. En ucuz fiyatlarla Hamburg’a yurtdışı kargo gönderimi yapan firmamız almanyanın her yerine de en uygun fiyatlara kargo taşıma hizmeti vermektedir.

Adresten Adrese Türkiye Hamburg Kargo

Yurtdışı kargo hizmetinde son yıllarda artan hizmet kalitesi ile firmalar kargoları artık kapıdan almaya başladı. Türkiye Almanya kargo transferi de bu şekilde gerçekleşiyor. Türkiye de her noktadan adresinize gelen kurye ekibimiz kargonuzu alarak merkezimizde işleme koymaktadır.

İşleme alınan kargolar uçak kargo ile Almanya’nın Hamburg kentine 1-2 gün sürelerde göndermektedir. İster havaalanından isterseniz de Hamburg da belirtilen adreslere özel kuryelerimiz aracılığı ile gönderilmektedir.

Türkiye’den Hamburg’a Hangi Ürünler Gönderilir?

Türkiye ve Hamburg arasında yapılan yurtdışı kargo transferinde gönderilebilecek ürünler ve eşyalar bellidir. Zira Fast express olarak Uluslararası IATA kurallarına uygun olarak belirlenen kurallar ile gönderilmektedir. Ayrıca yasal olarak yasaklanmamış tüm ürünler gönderilmektedir. Gıda ürünlerinden tekstil ürünlerine, yedek parça dan metal ve plastik sanayine kadar onlarca sektörden binlerce ürün ve özel eşyalar gönderilebilmektedir.

Yanıcı ve patlayıcı her madde insan can ve mal kaybına neden olacağı için taşımıyoruz. Ancak bazı ürünler ilaç gibi ürünler gerekli izinler ve belgeler olduğunda taşıyabiliyoruz. Firmamız tüm evrak, doküman ve özel belgeleriniz olmak üzere her türlü özel eşyalarınız taşınmaktadır.

En Hızlı Hamburg Kargo

Almanyanın büyük şehirlerinden olan Hamburg’a yurtdışı kargo hizmeti yapmak firmamız tarafından üstün kaliteli hizmet anlayışı ile yapılmaktadır. Hızlı ve güvenilir kargo taşıma hizmeti alanında havayolunu tercih eden firmamız uçaklarla kargo gönderimi yapmaktadır.

Fast express uluslararası yurtdışı kargo taşımacılığında bireysel gönderi yapacak vatandaşlara ve firmalara müşteri ayrımı yapmadan profesyonel hizmet vermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir