En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri

En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri

Uluslararası firmaların küresel pazarda boy ölçüşebilmesi için ülkelerinin bu amaca yönelik ticarete uygun altyapılarının olması önem arz etmektedir. Yurtdışı kargo altyapısı, bir ülkenin dış ticarete bakışını yansıtan önemli göstergelerden biridir. Taşımacılık burada kritik bir olgu olarak karşımıza çıkmakta ve bunun alt birimi olan hava kargo taşımacılığı ise, küresel ticari rekabette stratejik bir araç olarak kullanılmaya başlanmıştır. Yurtdışı Kargo taşımacılığı da diğer hizmet verici piyasalardan bağımsız değildir. Yani  kargo göndericisi ve alıcısı; yüklenici firmayı seçerken kargonun ne kadar kısa sürede eline ulaşacağıyla yakından ilgilidirler.

Fast express olarak, Avrupa’daki ve dünya çapındaki en iyi yurtdışı kargo firması olarak kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Gönderi ihtiyaçlarınız için en iyi uluslararası alanda kargo ve kurye şirketi olarak en uygun fiyat teklifi almakla zaman kaybetmeyin. En iyi yurtdışı kargo firmalarından biri olan firmamız küçük, orta ve büyük firmalar olmak üzere şahıslar için yurtdışı kargo hizmetlerini sizleri memnun edene kadar sunmaktadır.

En İyi Yurtdışı Hava Kargo

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile hava ulaşım araçlarının standartlarını sürekli geliştiren insanoğlu, hava ulaşım araçlarını önce posta taşımacılığında kullanmaya başlamıştır. Çünkü haber ve önemli mesajların hızlı ulaşma zorunluluğu, havacılığın bu alanda kullanılmasını kaçınılmaz kılmıştır. Arkasından hava yolu ile insan taşınmasına başlanılmış ve uçaklar ticari uçuşlara başlamıştır. Bunun neticesinde yurtdışı kargo taşımacılığı hava yoluna kaymaya başlamıştır.

Ülkemizde ve dünyada de bir çok kargo firması yurtdışı kargo hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında hizmet veren kargo firmamız Fast express dünyanın her yerine kargo hizmeti vermektedir. Yurtdışı kargo firmaları taşıyıcılığını üstlendiği kargonuzun her türlü güvenliği sağlıyoruz. Yurtdışı kargonuzun herhangi bir hasar ve kayıp olaylarından firmalar sorumludur. Fast Express Uluslararası alanda yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız kargo gönderilerinizi alarak dünyanın her yerinden ister havaalanından teslim alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar teslim etmekteyiz. Fast express olarak kaliteli ve müşterilerimizin isteklerini dinleyerek sizlere çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına her türlü desteği sağlamaktayız.

En İyi Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Geliştirdiğimiz yurtdışı kargo stratejilerimiz ile müşterilerimizi her türlü sorununa yardım olarak kargolarının vaad edilen sürelerde, hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Kaliforniya eyalet yasalarına ve taşımacılık şartlarına uygun olarak taşıma hizmeti veren firmamız kargonuzun güvenli için de çok çalışmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir