Yurtdışı Kargo ile Hırka Göndermek

Yurtdışı Kargo ile Hırka Göndermek

Hırka serin ve soğuk havalarda vücudumuzu korumak amacıyla giyilen elbisedir. Erkek, kadın, çocuk yaşlı her yaştan kişiye uygun olarak imalatı yapılan hırka elbisedir. Dünya üzerinde ve ülkemizde hırka imalatı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. İmalatı yapılan bu ürünlerin yurtdışına çıkması için yurtdışı taşımacılık yapan firmalar tarafından taşınması gerekmektedir.

Fast Express uluslararası alanda hırka, kışlık elbise giysisi gönderimlerinde imalatçı ve satıcı firmaların ürünlerini dünyada 220’den fazla ülkeye taşımaktadır. Firmamız uluslararası alanda genellikle havayolunu kullanarak hırka gönderimi yapmaktadır. Uluslararası hızlı hava yurtdışı kargo ve yurtdışı kurye hizmetleri, değişen ve gelişen sektörün Türkiye’de faaliyete başlaması dünya çapında yaygın hizmet ağına sahip global firmasıyız. Türkiye pazarının potansiyelini öngörerek hareket eden firmamız Türkiye’de hırka imalatı yapan firmalar için yurtdışı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’de faaliyet gösteren yurtdışı kargo taşıma firmaları dağıtım stratejileri açısından incelendiğinde en iyilerinden biri de Fast Express uluslararası kargo taşıma firmamızdır. Genel itibariyle şirketler yatırım yapacakları noktaları tespit ederken yatırım maliyetlerinin geri dönüşünün daha hızlı ve sürekliliği olan ve nüfus yoğunluğu belli bir oranın üzerinde bulunan noktaları seçerler.

Fast Express olarak diğer yurtdışı kargo firmalarından ayrılarak kullandığı sistem ve araçlarla farkını ortaya koymaktadır. Hızlı ve güvenilir kargo hizmeti veren Fast express dünyanın tüm şehirlerine kargo gönderimi yapmaktadır. Yurtdışı Hırka taşımacılığında çıkan her soruna bir çözüm bulan firmamız yaptığı yatırımlarla marka algısı, kaliteli hizmet, hızlı gönderi ve paketleme konularında artık profesyonel hale gelmiştir. 200’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız uluslararası IATA kurallarına uygun olarak yurtdışı kargo gönderimiz yapmaktadır. Yurtdışı kargo hizmeti almak isteyen şahıslar, bireysel ve kurumsal firmalar tecrübeli, genç ve dinamik ekibimiz ile çalışmaya başlayabilir sunduğu hizmet kalitesi ile adından söz ettiren firmamız her zaman yeni taşıma teknolojilerini yakından takip etmektedir.

Yurtdışı Kargo Hırka Gönderim Fiyatları

Yurtdışına hırka gönderiminde firmamız göndereceğiniz paketin ağırlığına ve boyutuna göre hesaplama yapılarak fiyat ortaya çıkartıyoruz. Toplu yurtdışı kargo hırka gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Fast express yurtdışı kargo taşımacılığı hırka gönderiminde zamanında teslimat yapmak için kargo yol üzerindeki güzergahı çok iyi bilen ekibimiz adrese teslimatı zamanında yapmak adına çok çalışmaktadır. Kargolarınız isterseniz de havaalanından alınarak isterseniz kurye ile alıcınızın adresine teslim edilmektedir. İlgili yasa ve yönetmeliklere göre kargo gönderimi yapan firmamız IATA kurallarına uygun olarak gönderim yapmaktadır. Müşteri ve kargo ayrımı yapmaksızın kargo taşıma işi yapıyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası hırka, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir