ABD Yurtdışı Kargo Gönderimi

ABD Yurtdışı Kargo Gönderimi

Dünyanın en gelişmiş ekonomisine sahip Amerika’ya dünya üzerinde insanlar milyonlarca kargo gönderimi yapmaktadır. Amerika’dan da diğer tüm dünya ülkelerine ülkemize de yurtdışı kargo gönderimi yapılmaktadır. Dünya ekonomisine yön veren Amerika kargo konusunda dünyanın en gelişmiş sistemlerine sahiptir.

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerine sahip Amerika uluslararası kargo gönderimi konusunda yüksek iş hacmine sahiptir. Amerika’ya kargolar genellikle denizden ve havadan gönderilmektedir. Özellikle hava’dan gönderilen kargolar hızlı ve güvenli gönderildiği için bireysel gönderiler ve firmaların gönderileri uçaklarla yapılmaktadır. Son yıllarda Amerika ile yaşanan krizlere ve virüs salgınlarına karşı kargo gönderimi hala devam etmektedir.

Yurtdışı Kargo ile ABD’ye Neler Gönderilir?

ABD’ye yurtdışı kargo taşıma hizmeti ile yasak olmayan her ürün taşınabilmektedir. IATA kurallarına uygun olarak taşınan paket, evrak ve özel eşyalar hızlı ve güvenli uçak kargo ile gönderilmektedir. ABD’ye plastik, tekstil, metal, kırtasiye, yedek parça, araba malzemeleri, teknolojik ürünler gibi her sektörden ürünler yurtdışı kargo hizmetlerimiz ile gönderilmektedir.

Yurtdışı taşıma hizmetimiz ile evrak, doküman belge, gizli belge gibi her türlü doysa büyük bir gizlilik ile gönderilmektedir. ABD’ye taşınması yasak olan hiçbir malzemeyi taşımayan firmamız bazı durumlarda bazı ürünler için örneğin ilaç gibi ürünleri göndermektedir. Ancak bunun için sıkı denetimler olduğu için istenilen tüm belgelere ihtiyaç duyulmaktadır.

ABD Hızlı ve Güvenli Yurtdışı Taşıma

ABD ve tüm eyaletlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo gönderimi yapmak istediğinizde firmamızla hemen iletişime geçiniz. Bu yönde uçak kargo ile kargo gönderimi yapan firmamız kargo paket ve evraklarınızın hasarsız, kaybolmadan gönderilmesini sağlamaktadır.

ABD’de bulunan tüm hava alanlarına yurtdışı kargolarınız 2-3 gün de gönderilmektedir. Gönderilen kargolarınızı hava alanından alabilir ya da istediğiniz adrese kuryelerimiz ile gönderilmektedir. Kurye çalışanımız kargonuzu hava alanından alarak alıcınızın adresine teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde göndermektedir.

En Ucuz Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo hizmetinde en önemli noktalardan biride fiyattır. İnsanlar ve firmalar kargolarını hızlı ve güvenli şekilde göndermenin yanında ekonomik fiyatlarla göndermek istemektedir. Özellikle ABD’ye gönderilecek kargolar için ekonomik fiyatlar sunmak çok önemlidir. Firma olarak en uygun fiyatları sunarak sektörde en uygun fiyatları sunuyoruz ve sunmaya devam ediyoruz.

Fast express olarak ABD’ye yurtdışı kargo gönderimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Uzman ekipleri ile hizmet veren firmamız uluslararası taşımacılık kurallarına uyarak amerika’ya kargo gönderimi yapmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir