San Diego Yurtdışı Kargo

San Diego Yurtdışı Kargo

Amerika dünyanın en güçlü ekonomisine, askeri gücüne ve teknolojisine sahip ülkedir. Amerika eyaletlerle yönetilen Amerika eyaletlerinin kendilerine ait yasaları bulunmaktadır. Bu yasalara göre yönetilen eyaletlerden biri de Kaliforniya eyaletidir. 40 milyonluk bu eyaletteki San Diego şehri Meksika ile sınırı olan ve 1.5 milyon nüfusu bulunmaktadır. ABD’nin 9. Büyük şehri olan San Diego şehir’i amerikanın ve Kaliforniya eyaletinin en batısında yer almaktadır. ABD vizesi ile gidilen San Diego 1542 yılında İspanyollar tarafından keşfedilmiştir.

San Diego şehri dünya ya San Diego havaalanından dünya ya açılmaktadır. Gün içerisinde hava alanından binler ce kişi ve yük San Diego şehrine gelip gitmektedir. Denize kıyısı olan bu şehire kargo göndermek isteyen herkes bu havalanından geçmekmektedir. Yurtdışı kargo firmaları San Diego’ya kargo göndermek için Kaliforniya eyalet yasalarına uymalıdır. Yıllarca yurtdışı kargo hizmeti veren firmalar kargoyu göndereceği ve ülkemizin yasa ve taşıma kurallarına mutlaka riayet etmektedir.

İhracat ve ithalat yapmak isteyen firmalar ve şahıslar yurtdışı kargo hizmeti veren firmalara başvurarak kargolarını gönderebilirler. Dünyanın bir çok ülkeden farklı ülkelere en ucra köşelere kadar kargo taşımacılığı firmamız tarafından yapılmaktadır. Fast Express olarak müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme oluşturmaktadır. Sunduğumuz yurtdışı kargo hizmeti ile her türlü kargonuzu San Diego şehrine taşımaktadır. E ticaretin artması ile dünya da kargo hizmeti de yoğun olarak yapılmaktadır.

Amarika San Diego Yurtdışı Kargo

Dünya çapında uçak kargo taşımacılığı yapan firmamız ihtiyaçlarınıza göre en düşük maliyetlerde sizlere hizmet vermektedir. Hava alanında gümrükten sorunsuz bir şekilde geçen kargolarınız ister hava alanından isterseniz de alıcınızı adresine teslim edilir. Üstün teknolojimiz, gelişmiş yazılımız ve son teknoloji araçlarımız ile San Diego şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. Kargonuz alıcınıza ulaşana kadar takip edilmektedir. İstersenizde firmamız tarafından verilen takip numarası ile kargonuzun her hareketini kolayca takip edebilirsiniz.

San Diego Yurtdışı kargo hizmetimizde IATA kurallarına ve Kaliforniya yasalarına uygun olarak taşınmaktayız. San Diego ya göndereceğiniz kargolar mutlaka yasalara uygun olmalıdır. Gıda ürünü, tekstil ürünü, plastik ürünleri, yedek parça, teknolojik ürünler, evrak, dosya, gizli belge ve özel eşyalarını hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız kargonuzun boyuna ve ağırlığına göre en düşük maliyetlere kargolarınızı göndermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir