Yurtdışına Kargo Gönderilebilecek Ülkeler

Yurtdışına Kargo Gönderilebilecek Ülkeler

Yurtdışı Kargo uluslararası alanda taşımacılık olarak anılmaktadır. İnsanların, firmaların ve devletleri bu kargo yolu taşımacılık hizmetini kullanmaktadır. Günümüzde artan tüketim neticesinde taşımacılık hizmeti de hız kazandı. Artan insan nüfusu ve salgın hastalıklar nedeniyle insanlar artık siparişlerini internet üzerinden vermektedir. Bunun neticesinde yurtdışı kargo ve kurye dağıtımları artık hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara yapılmaktadır.

Uluslararası alandaki taşımacılık gümrük mevzuatlarına göre yapılmaktadır. Gümrük mevzuatı kapsamında gümrük işlem ve uygulamalarının kolaylaştırılması amacıyla belirlenen basitleştirilmiş usul, uygulama ve yetkilerden yararlanmak üzere ortaya çıkartılmış kurallardır. Gümrük mevzuatları yurtdışı kargoların hızlı, denetimli ve ülkelerin yasalarına uygun şekilde geçmesini sağlamaktır. Bu nedenle yurtdışı kargo firmaları bu kurallara göre kargoları göndermektedir.

Yurtdışına Neler Gönderirim?

Yurtdışına kargo ile dünyada bulunan 5 kıtada 220’den fazla ülkeye her sektörden binlerce malzemeyi gönderiyoruz. Gıda, teknoloji, plastik, metal, kurubuz, tekstil, yiyecek, içecek, elbise, otomotiv, yedek parça, elektrik, elektronik, inşaat malzemeleri, kırtasiye ürünleri gibi imalatını yaptığınız ve satışını yapacağınız her ürünü Fast Express olarak gönderiyoruz.

Yurtdışına firmamız aracılığı ile şahsi olsun firma evraklarınız olsun tamamını güvenli şekilde gönderiyoruz. Gizli tüm belgeleriniz de firmamız tarafından büyük bir özveri ile hazırlanarak göndermekteyiz. Alıcınıza ulaşana kadar kargolarınızı takip eden ve sizleri bilgilendiriyoruz. Ayrıca kişisel tüm eşyalarınızda yurtdışına gönderiyoruz.

Yurtdışına Kargo Gönderimi Yapılabilecek Ülkeler

Türkiye’den yurtdışına gönderimi yapabileceğiniz ülkeler Çin, Hindistan, ABD, Endonezya, Brezilya, Pakistan, Nijerya, Bangladaş, Rusya, Meksika, Japonya, Etiyopya, Filipinler, Mısır, Vietnam, Kongo, Almanya, İran, Tayland, İtalya, İspanya, İsveç, Arjantin, tüm Avrupa ülkeleri, Kazakistan, uzak doğu ülkeleri gibi dünyada bulunan tüm ülkelere firmamız aracılığı ile bireysel ve firma gönderilerinizi gönderebilirsiniz. Yurtdışına kargo gönderebileceğiniz ülkeler hakkında daha detaylı bilgi almak için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Uçak Kargo

Hava yolu havacılık teknolojisinin gelişmesi ile birlikte yurtdışına taşımacılık hızla artmaktadır. Hava yolu taşımacılık alanında en hızlı ve en güvenilir olanıdır. Firmamızda genellikle hızlı ve güvenilir olması açısından uçak kargo hizmetini kullanmaktadır. Uçak kargo hizmeti ile kargolarınız Avrupa ülkelerine 1-2 günde diğer kıta ülkelerine 2-3 günde gönderiyoruz. Hızlı ve güvenilir olan hava yolu taşımacılığının eksi yönü ise maliyetlerinin biraz yüksek olmasıdır. Ülkemiz ve Dünya ülkeleri arasında yalnızca yük ve kargo taşımacılığı yapmaktayız. Dünya ülkeleri ile aramızdaki havayolu taşımacılığında firmalar gönderilecek ürün ya da malın değerine göre bu yolu tercih etmektedirler. Bunun haricinde zaman tasarrufu ve acil yurtdışı kargo yapılması gereken ürünlerde de uçak kargo sıklıkla tercih edilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktayız. Fiyat ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için (232) 425 1205 numaralı telefonu arayarak, yada www.fast-express.com web sitemize girip canlı destek’ten bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir