Yurtdışına Kargo Masa Göndermek

Yurtdışına Kargo Masa Göndermek

Mobilyaları ve imalatını yaptığınız masaları yurtdışına taşırken, eşyalarınıza azami özen gösterilmesi hayati önem taşır. Muhtemelen masa, sandalye, koltuk gibi eşyaları gönderiyor olacaksınız, bu nedenle yanlış gidebilecek çok şey var. Ne de olsa yeni bir ülkeye gelip nakliye sürecinde mobilyalarınızın zarar gördüğünü görmek istemezsiniz.

Müşterilerine masa göndermesi gereken masa üreticileri, perakendeciler ve bayiler, ek bir ücret ödemeden bir işletme, şahıs olarak uluslararası alanda masa gönderimi yapabilirler. Tüm gönderi süreçlerinizi tek bir yerden takip etmek için kendi lojistik panonuzun yanı sıra yükünüzü daha hızlı hareket ettirmek için uygun fiyatlandırma ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Yurtdışına Masa Gönderiminde Paketleme

Masalar, paletler nakliye sırasında çok daha fazla stabilite ve koruma sağladığından, nakliye için masa ve sandalyeleri paletler üzerine paketlemenizi kesinlikle öneririz. Bu, ağırlıklarına ve boyutlarına da bağlı olacaktır. Paletler, bir bilardo masası, sehpa veya demonte edilemeyen ve kutulara paketlenemeyen herhangi bir masayı taşırken birden fazla parçayı taşımak için harika bir seçenektir. Masanızın üstü hassas bir camsa, bunu ayrıca paketlemenizi ve nakliye sırasında hasar görmemesi için bol miktarda köpük yastıklama ve balonlu naylon kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Uluslararası Alanda Hava Kargo Taşımacılığı

Hava taşımacılığı, büyük eşyaları dünyanın her yerine götürmek için çok iyi bir seçenektir. Bu seçenek yalnızca birkaç gün sürer, bu nedenle hızlıdır, güvenlidir, ancak diğer gönderim seçeneklerine göre pahalı olabilir. Ne kadar ödemeniz gerektiği, gönderinizin ağırlığına ve boyutuna bağlıdır. Muhtemelen sizin için gümrük işlemleriyle ilgilenmesi için firmamız hizmet vermektedir. Ayrıca, masa gibi mobilya eşyalarınızı havaalanından almanız gerekiyor. İsterseniz alıcınızın adresine kadar da ulaştırıyoruz. Uluslararası hava kargo ile gönderirseniz, masalar uluslararası tüm havalimanları gibi büyük havaalanlarına kadar ulaştırıyoruz.

Yurtdışına Ne Kadar Sürede Masa Gönderebilirim?

Yurtdışına gönderilecek olan masa kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Diğer kıta ülkelerine bu sürelerde biraz yukarı çıkabilmektedir.

Masalar Gümrüğe Kalır mı?

Türkiye’ye gelen ürünler Türkiye gümrüğüne İstanbul’dan giriş yapmaktadırlar. Gümrük tarafından incelenen ürünler numune olarak kabul edilirse gümrük tarafından serbest bırakılır ve adresine teslim edilmek üzere yurtdışı kargo firmasına teslim edilir. Firmalar için gelen ürünlerde numune olarak malzemeden 1 adet olması ve numune olarak geldiği belirtilmiş olmalıdır. Gümrük tarafından işlem yapılması gereken ürünler için ETGB kapsamına alınabilir ve bu konuda başvuru kargo firmanıza gümrüğe iletilmek üzere yapılmalıdır.

En Ucuz Masa Gönderimi

Yurtdışına masa vb gibi ürünlerin gönderiminde firmamız desi değerini baz alarak gönderim sağlamaktadır. Piyasanın en uygun fiyatlarınız sunan Fast Express uluslararası alanda taşımacılık kurallarına uygun olarak taşımaktadır. Bizlerle paylaştığınız ürün boyut, ağırlık ve sayı değerine göre yapılan hesaplamalar sonucunda firmamız en iyi fiyatları sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir