Yurtdışı Kargo Masa Gönderimi

Yurtdışı Kargo Masa Gönderimi

Masa bir destek üzerinde kurulmuş tabladan oluşan mobilya türüdür. 4 ayaklı masalar en yaygın türde kullanılmaktadır. Masalar çalışmak, yemek yemek ve her hangi şeyi masa üzerinde tutmak için kullanılmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de masa imalatı ile birlikte uluslararası alanda ticareti yapılmaktadır. Masalar günümüzde yemek masası, çalışma masası, çizim masası, piknik masası, satranç masası ve bilgisayar masası olmak üzere bir çok farklı türde masa kullanılmaktadır. Masalar il olarak Mısırlılar tarafından imal edilmiş ve kullanılmıştır. Eşyaları yerden yüksekte tutmak amaçlı olarak metal, tahta veya taş satıhlardan yapılmışlardır. Yunanlılar ve Romalılar masayı özellikle yemek yemek için kullanmışlardır. Geçmişten günümüze farklı malzeme, tip, büyüklük ve renklerle karşımıza çıkan masalar günümüze mobilya sektöründe ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Masa Gönderim Fiyatları

Yurtdışına gönderilecek olan masa vb mobilya kargolar için ekonomik teslimat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir.

Yurtdışına sürekli çıkışı olan kargolar için şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktayız. Öncelikli olarak masaların yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir. Masa gönderimleri için hacim desi değeri hesaplandıktan sonra firmamız gerekli işlemleri hızlıca başlatarak yurtdışına en hızlı ve ekonomik fiyatlara gönderim yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo Masa Gönderim Fiyat Hesaplaması

Yurtdışına masa göndermek istediğiniz de gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Bu değerler ile kargonuz için bir fiyat belirliyoruz. Toplu ve tekli tüm gönderileriniz için hemen iletişime geçiniz.

Geliştirdiğimiz yurtdışı kargo stratejilerimiz ile müşterilerimizi her türlü sorununa yardım olarak kargolarının vaad edilen sürelerde, hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Uluslararası yasalara ve taşımacılık kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti veren firmamız kargonuzun güvenli için de çok çalışmaktadır.

Fast express olarak masa ve benzeri mobilya ürünlerinin taşınmasını en uygun fiyatlara dünyanın her noktasına taşımaktayız. Kargonuzun desi’sine göre fiyatı belirleyen firmamız paketinizi sağlam bir şekilde paketleyerek belirlediğiniz adreslere gönderiyoruz. Kıtalar arası taşımacılık hizmeti veren firmamız müşterilerimize en uygun fiyatları ve esnek çözümleri sunmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan yurtdışı taşımacılık hizmeti veren firmamız yeni hizmetler sunmak için çok çalışmaktadır. Ayrıca firma olarak yurtdışı kargo takibinizi teslim edilene kadar takip eder ve sizleri bilgilendirir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir