Yurtdışına Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtdışına Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtdışı kargo gönderimi uluslararası alanda her firma ve şahıs tarafından hatta devletler tarafından kargo şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Kargo gönderimini defalarca veya ilk defa yurtdışına koli, paket, evrak vb ürünler göndermek oldukça heyecan verici olmaktadır. Kargo gönderimi ne kadar sürer? Taşıma güvenli ve sağlam bir şekilde olacak mı? Önemli paket ve evraklarınız için göndericiye güveniyor musunuz? Tüm bunları hızlı, güvenli, ekonomik ve profesyonel şekilde sunan firmamız Fast express uluslararası alanda yurtdışı kargo hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.

Yurtdışına kargo gönderimi yapmak için ilk önce firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız iletişime geçtikten sonra sizlerden gerekli detayları aldıktan sonra kargonuz için gerekli tüm yasal işlemleri başlatmaktadır. Yapılan işlemler sonrasında kargonuzu ister merkezimize getirin isterseniz de kapınızdan da alabiliriz. Kapınızdan alınan ve bize getirdiğiniz kargolarınız gerekli çıkış işlemleri başlatılır. En erken şekilde göndermek üzere uçak kargoya yüklenir.

Hava Yolu Taşımacılığı

Doğrudan bir hava taşımacılığı şirketine giderseniz, gümrük işlemlerini kendiniz yapmanız veya bir gümrük acentesinden hizmet almanız gerekebilir, bu da maliyete ve stres seviyenizin yükselmenize sebebiyet verecektir. Bu sebeple bu işi profesyonel şekilde yapan firmalar ile çalışmalısınız. Bu firmalardan olan firmamız Fast express olarak genellikle hava yolu taşımacılığını kullanmaktayız. Hava yolu taşımacılığı ile kargolarınız hızlı ve güvenli şekilde gönderilmektedir. Kara yoluna göre biraz fiyat farkı olsa da güvenlik ve hız seçenekleri göz önüne alındığında aradaki fiyat farkı kısa sürelerde kapanmaktadır. Uçak kargoya yüklenen paket, evrak ve ürünleriniz alıcınızın adresine gönderilmek üzere yüklenir. Gideceği ülkenin gümrüğünde hızlıca hallettiğimiz işlemler ile gümrükten hızlıca geçmektedir.

İhracat gönderileriniz içinde havayolu taşımacılığı zaman açısından kritik olduğunda veya kargonun varış noktasına ulaşmak için uzun bir mesafe kat etmesi gerektiğinde, hava taşımacılığı genellikle en uygun yöntemdir. Uzman kadromuzla istişare ederek, hava taşımacılığının mallarınız için uygun bir seçenek olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Ucuza Yurtdışı Kargonuzu Gönderin

Yurtdışı kargo gönderiminde en ucuz yollarla kargo göndermek istediğinizde firmamız sizlere en uygun fiyatlı seçenekleri sunmaktadır. Sizin tarafta kargonuzun en ucuz gitmesini sağlamak için kargonuzun olabildiğince hafif ve küçük paketlerde hazırlamalısınız. Zira firmamız ve genelde piyasada kargonun boyu ve ağırlığı ele alınarak desi hacim hesaplaması yapılır. Bu hesaplama ile desi hacim değeri ortaya çıkar. Bu desi hacim değeri ile sizlere en uygun fiyatlarımızı sunmaktayız. Toplu gönderileriniz için en uygun fiyatları sunmaktayız.

Yurtdışı kargo mallarınızı dünya çapında taşıma konusunda uzman firmayız. Sorunsuz şekilde dünya çapında nakliye için lojistiğinizi yöneten şirketinizin bir parçası oluyoruz. Bağımsız bir uluslararası nakliye şirketi olarak müşterilerimize tüm ihracat, ithalat, dünya çapında çapraz ticaret ve dünyanın her yerinde yurtiçi nakliye gereksinimleri için kişisel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Güçlü uluslararası ortaklarımızla birlikte, mallarınızın güvenli ve zamanında teslim edileceği konusunda size gönül rahatlığı sunuyoruz. Yurtdışı kargolarınız adresine gönderilene teslim edilene kadar takibini sağlıyoruz. Kargonuz teslime dildikten sonra sizleri bilgilendiriyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir