Yurtdışı Kargo Tabela Gönderimi

Yurtdışı Kargo Tabela Gönderimi

Tabela genellikle marka bilinirliliğini arttırmak için kullanılan grafik ekran olarak tanımlanır. İnsanlara yer tayini yapmak için de kullanılan tabelalar günümüzde her firma tarafından kullanılmaktadır. Tabela hayatımızın önemli bir parçasıdır. Caddeden aşağı doğru yürüyün ve hangi hızda gideceğinizi veya en yakın kasabaya nasıl gideceğinizi gösteren yol işaretleri ile karşılaşacaksınız. İşyerinde, oraya, buraya ve her yere saçılmış sağlık ve güvenlik işaretleri keşfedeceksiniz. Market alışverişi için şehre gidin ve mağaza tabelalarının bol olduğunu, açılış saatlerini ve ayrıca indirim ve fırsatların görüntülerini detaylandırdığını fark edeceksiniz. İşte tüm bu detaylar tabelalarda yer almaktadır.

Tabela Çeşitlerine baktığımızda; Alüminyum, Pleksiglas Tabela, Polikarbon Tabea, Kutu Harf Tabela, Dijital Baskı, Totem Tabela, Fener Tabela, Gravür Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksiglas Kutu Harf Alüminyum Kutu Harf ve Yönlendirme Tabelaların imalatı yapılıp Türkiye ve uluslararası alanda gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı kargo tabela gönderiminde, günümüzde işletmelerin, özellikle de müşterilere mal teslim etmek için nakliyeye güvenen çevrimiçi işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır. Yurtdışı kargo söz konusu olduğunda birçok değişken vardır ve belirli bir işletme için neyin işe yaradığını, bir işletmenin nakliye açısından nerede durduğunu anlamak zor olabilir. Ancak firmamız Fast express uluslararası alanda net görüşü ve fiyatları ile karşınızdadır.

Hasarsız Tabela Gönderimi

Ürün hırsızlığı ve depolama veya nakliye sırasında meydana gelen kazalardan veya yanlış kullanımdan kaynaklanan ürün hasarı, yurtdışı kargo gönderiminde yer alan şirketler için sadece mali kayıp değil, aynı zamanda üretim veya ticari operasyonları gerçekleştiren firmalar için gecikme ve olumsuz süreçler yaşanabilmektedir. Yurtdışı kargo güvenlik sistemleri, malların depolara giriş ve çıkışlarını kaydetmek için barkod etiketleri veya elektronik işaretleyiciler ve okuyucular içerir, böylece onları rotadayken izleyebilir ve teslimatları gerçek zamanlı olarak kontrol edebiliriz ve ayrıca aşırı açılmayı tespit etmek için yapışkan mühürler kullanıyoruz. Kısaca tabela vb ürünlerinizin gönderiminde tüm güvenlik önlemlerini almaktayız.

Tabela Gönderim Maliyetleri

Türkiye’de son yıllarda izlenen ekonomik politikaların sonucu olarak toplumun talep ettiği mal ve hizmetlerde de büyük artış ve değişiklikler olmuştur. Özellikle yurtdışı kargo taşımacılık alanındaki baş döndürücü değişiklikler Türkiye içinde ekonominin büyümesine yol açmıştır. Büyüyen ekonominin içinde hizmet sektörü de hızlı bir gelişme sağlamıştır. Özellikle toplumun ihtiyaç ve taleplerinin klasik niteliğinden sıyrılarak modern bir yapıya kavuşması ister istemez özel sektörün hizmet sektörüne büyük yatırımlar yapmasına neden olmuştur. Yapılan yatırımlar dan biri de firmamız Fast express tarafından yapılmaktadır.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Firmamız bu yönde fiyatlarını sunarken toplu gönderiler için özel fiyatları sunmaktadır.

Uçak ile Tabela Gönderimi

Uçak kargo ile yapılan tabela gönderimleri daha hızlı olduğu gibi daha güvenlide yurtdışı kargo hizmeti verilmektedir. Daha kaliteli hizmet vermek adına uçak kargo ile taşıma hizmeti veriyoruz. IATA kurallarına ve ICAO yönetmeliklerine uygun şekilde taşınan kargolar daha güvenli gitmektedir. Yurt dışı kargo taşımacılığında politik ve bürokratik olumsuzluklardan etkilenmemesi için ithalat ve ihracat yapan firmalar ve kargo gönderimi yapan firmalar bunlardan etkilenmektedir. Fast express globalleşen dünyada yurtdışı kargo taşımacılığında taşıyıcı firma olduğu için Ülkemizin ve Kaliforniya eyalet yasalarına uygun olarak taşımacılık hizmeti vermektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tabela vb ürünlerin taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir