Alıcı Ödemeli Yurtdışı Kargo

Alıcı Ödemeli Yurtdışı Kargo

Alıcı kargo ödemeli yurtdışı kargo hizmeti ile ticari ve bireysel tüm paket ve evraklar alıcı ödemeli gönderilmektedir. Kargonuzun ücretini ve kargo gönderim ücretini kargo yetkilimiz alıcıdan tahsil etmektedir. Alıcı ödemeli kargolarınız 7 kıta da 195 den fazla ülkeye kargo teslimatı sağlamaktayız. Aklınıza gelecek her ürün ve paket üretim aşamasından sonra istenilen ülkeye gönderilmektedir.

Firma olarak pozitif bakış açımız gelişen teknoloji ile birlikte kargo sektöründe önemli rol oynamaktadır. Yurtdışı kargo firmaları gelişmiş ülkelerde, gelişen ekonomiler de ve düşük bütçeli ekonomilerde yurtdışı kargo hizmetinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Fast express olarak ülkemizde ve tüm dünyada sizlere piyasanın en kaliteli ve ucuz hizmetini sunmaktadır.

Alıcı Ödemeli Ucuz Kargo

Yurtdışı kargo hizmetinde alıcı ödemeli gönderileriniz ülke sınırları dışında her noktaya ulaştırılabilmektedir. En ekonomik fiyatları sunan firmamız kargonuzun desi değerine ve ağırlığına göre fiyat belirlemektedir. Başka yerde olmayan fiyatları sunan profesyonel ekibimiz paket ve evrak gönderimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Alıcı Ödemeli Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilir?

www.fast-express.com/ hizmetinde alıcı ödemeli her türlü evrak, paket ve özel eşyalarınız gönderilebilmektedir. Tekstil ürünlerinden teknolojik ürünlere, bozulabilir ürünlerden yedek parçalara kadar aklınıza gelecek her ürün gönderilmektedir. Ayrıca firma olarak her türlü evrak, doküman, dosya ve özel belgeleriniz büyük bir gizlilikle yurtdışındaki alıcısına gönderilmektedir. Sadece ticari gödnerileriniz değil özel eşyalarınız da dünyanın her noktasına gönderilmektedir.

Alıcı Ödemeli Uçak Kargo

Dünya da e-ticaretin yaygınlaşması ile kargolarda alıcı ödemeli gönderilerde yaygın hale gelmiştir. Firma olarak havadan, karadan ve denizden dünyanın her noktasına taşıma hizmetleri vermektedir. Türk firmaları en iyi şekilde standartların üzerinde ülkemizdeki ve tüm dünya ülkelerindeki vatandaşlara taşıma hizmeti vermektedir. Özellikle hava yolunu tercih eden firmamız kargolarınızı hızlı, güvenli ve ucuz fiyatlarla alıcı ödemeli gönderebilmektedir.

Fast express olarak deneyimli ve uzman ekibimiz bu sektördeki aksayan yönleri ve sorunları çözerek alıcı ödemeli kargo gönderileriniz için sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir