Yurtdışı Kurye Takibini Nereden Yapabilirim?

Yurtdışı Kurye Takibini Nereden Yapabilirim?

Yurtdışı kargo konusunda bir çok önemli faktör bulunmaktadır. Hız, güvenlik ve fiyat konuları haricinde en önemli noktalardan biriside kargo takibidir. Kargo takibi yapmak kolay bir iş olarak görülmese de zor süreçlerden birisi de kargo takibidir. Özellikle yurtdışı kargo konusunda bu çok daha önemlidir.

Fast express olarak kargo takibi konusunda müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına kargo takip sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı takip edebilirsiniz. Kargolarınızın her hareketini takip edebilmek için www.fast-express.com sitemiz üzerinden “Gönderi sorgula“ butonuna tıklayıp kargonuzun nerede, hangi süreçten geçtiğini ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Gönderiminde Ücret Hesaplama

Yurtdışı kargo konusunda ücret hesaplama çok önemlidir. Kargo ücreti hesaplamasında kargonun desi değeri yani hacmi çok önemlidir. Her korgo firması gibi firmamızda kargonuzun desi değerini hesaplayıp sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

Kargonun ağırlığı, boyutları hesaplanarak desi değeri ortaya çıkartılır. Desi değeri belirlenen kargonun gideceği ülkeye göre de fiyat ve zaman farklılıkları ortaya çıkabilmektedir. Şahıslar ve firmalar kargo ücreti konusunda firmamız her türlü kargo paketi, evrak, zarf ve özel eşyalar konusunda en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Ne Kadar Sürede Gider?

Dünyada 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapılmaktadır. Yapılan Kargo gönderimlerinde her ülkeye göre mesafeye göre farklı sürelerde gönderimler yapılmaktadır. Türkiye’de Avrupa ya 1 gün de Amerika, Asya, Afrika ülkelerine ise 2-3 gün sürelerde kargo gönderimleri yapılmaktadır.

Fast Express; Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize Yurtdışı Kargo konusunda profesyonel hizmetler vermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir