Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtdışı kargo işlemleriniz kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur. Fast Express Kargo taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir ve aynı zamanda uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Yurtdışına gönderileriniz birkaç gün içerisinde yurtdışında bir ülkeden kendi ülkenize ve ya kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışı istediğiniz ülkeye istediğiniz alıcıya güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. yurtdışı kargo gönderimi nasıl yapılır sorusuna gelirsek, yurtdışına göndermek istediğiniz ürün, mal veya evraklarınız öncelikli ve acil olacak şekilde en kısa sürede en ekonomik, uygun fiyatlandırma seçenekleriyle ayrıca özenle Fast Express tarafından taşınmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli yurtdışına kargo yollama hizmetini uygun fiyatlı ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden online olarak dolduracağınız alanlarda kargo gönderim bilgilerinizi, yurtdışı kargo ebat ve ağırlık bilgilerinizi, firma bilgilerinizi ve teslim alınıp teslim edileceği adresi bildirdikten sonra diğer aşamaları da geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme aşamalarınızı da geçtikten sonra gönderiniz sizden teslim alınacak ve depolarımızda muhafaza edilip yurtdışına sevkiyatı gerçekleştirilmek üzere gerekli aşamalara geçecektir. Gerekli evrak konşimento vb. belge işlemlerinden sonra en kıza zamanda uçak kargo ile transferi gerçekleştirilerek alıcınıza güvenli ve en hızlı bir şekilde teslim edilecektir. Yurtdışı kargo gönderimi ile ilgili bu süreçler hakkında bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayıp bu aşamaları hızlandırabilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Gönderimi

İçinde bulunduğumuz çağdaki gelişen teknoloji ile yeni tüketici pazarlarının oluşturulması, ülkemizdeki kurumsal ticari firmaları ve imalat yapan büyük fabrikaları ülke dışında yani dünyanın diğer ülkelerine de mal, ürün, eşya, parça yollamaya ihracata sevk etmiştir. Gerek otomotiv sanayi, tekstil sanayi, mutfak ekipmanları, gıda endüstrisi ve birçok sektörde yurtışı kargo ihtiyacını doğurtmuştur. Bu ihracat fırsatlarını değerlendirip kullanan firmalar, kârlarını arttırarak daha da büyümelerine sebep olmuştur. Böylece günümüz ekonomisi küresel hale gelmiştir. Ülkemizde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine kargo ile mal, ürün, eşya, parça yollama hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçlar çoğalırken, öte yandan arz talep ilişkileri sebebiyle kargo ücretleri da maliyetleri düşürülmüştür. Uluslar arası kargo taşımacılığı ve dağıtımında üstün hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket eden Fast Express; müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede düşük maliyetli, hızlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışına Kargo Gönderimi ile Neler Yollanabilir?

Müşteri hizmetlerine telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adresten, yurtdışına gidecek kargo paketiniz teslim alınmaktadır. İçinde bulunduğunuz ülkeden yurtdışında başka bir ülkeye yada yurtdışında başka bir ülkeden kendi bulunduğunuz ülkeye yada her hangi bir başka ülkeden diğer bir ülkeye mal, ürün, belge, evrak, eşya yada dosya gibi yurtdışı kargo gönderilerinizin transferlerini güvenli ve hızlı bir şekilde bizimle sağlayabilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir ülkesine gönderim yapmak istediğiniz kargolarınız, transfer merkezimize ulaştığında gerekli süreçler tarafımızca hızlı bir şekilde yapılır, tüm gönderim işlemleri tamamlanır. Aynı gün yurtdışına gönderilme aşamasına geçilir. Ülke -Bölge durumuna bağlı olarak birkaç gün içinde yaptığımız Yurtdışı kargo teslimatlarımız ile sağlanan müşteri memnuniyeti ve kalite alışkanlığımız, şirketimizin sektörde gün geçtikçe ilerlemesini ve farklılaşmasını sağlamaktadır. Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyatlandırmalar ülke bazlı olarak otomatik yazılım sistemimizde hesaplanmaktadır. İnternet sitemizden, yurtdışına göndermek istediğiniz kargo gönderinizin bilgilerini girip, hangi ülkeden hangi ülkeye gönderileceğini seçip, interaktif ortamda online olarak yurtdışına kargo gönderimi fiyatlarını görebilirsiniz. Bu yüzden gönderinizin gerçek ağırlığını veya boyutlarını girmelisiniz. Sonraki aşamaları takip ederek, www.fast-express.com gönderimi ve transferini kolaylıkla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yurtdışına kargo yollamak istediğiniz ürün,mal, evrak, eşya, koli, belge veya dökümanlarınız birkaç günde istediğiniz ülkeye, istediğiniz alıcıya teslim edilmiş olur.

Yurtdışı Kargo Gönderimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı siz değerli müşterileri için hesaplamaktadır. Uluslararası kargo ve taşımacılık hizmeti, uzmanlık gerektirmektedir. Yurtdışına kargo gönderimi zor gibi görülebilir fakat dikkat edeceğiniz şeylerden diğer bir tanesi de; ülke sınırları içinde olduğundan farklı olarak malların gümrükte çeşitli işlemlere tabi tutulmasıdır. Bu yüzden yurtdışına kargo gönderimi işlemlerinizde, mallarınızın gümrükte durdurulup incelenmesinde Fast Express Kargo’ya ihtiyaç duyarsınız. Bazı yurtdışı ülkelerinde gümrük muafiyeti vardır. Gümrük muafiyeti olmayan ülkelerde, mal göndermek problemli olabilir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir