Acil Yurtdışı Kargo

Acil yurtdışı kargo taşımacılığında kargo şirketlerinin en çok önem verdikleri konulardan bir kaçı güvenlik, paket içeriğinin güvenliği, uygun fiyatlı taşıma ve hızlı  bir hizmet vermektir. Global olarak çalışan kargo şirketleri uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak hareket eder ve taşıma işlemlerini de bu yönde belirlemektedir. Kargo firmamız kargolarınızı düzgün bir şekilde paketleyerek düzgün bir şekilde acilen taşınmasını sağlamaktadır.

Firma olarak ithalat ve ihracat yapan firmaların taşıyıcılığını üstlendiğimiz bu işte kullandığımız ulaşım araçları ve kullandığımız sistem en son teknolojiyi içermektedir. Depolarımızdan günlük olarak araç girişleri ve çıkışları bulunmaktadır. Express kargo çözümleri sunan firmamız zamanında teslimat güvencesi sunmaktadır. Gümrüklerden, sınır kapılarından araçlarımız beklemeden hızlı bir şekilde çıkmaktadır. Yurtdışına express yani hızlı kargo taşımanın en basit ve en acil yolu uçak kargo taşımacılığıdır. Kargonuz adrese geldiğinde doğru kişi ise teslim edilir. Eğer hiç kimse yok ise kargonuz tekrar ek yakın şubemize gitmektedir. En yakın şubemize giden kargonuz talimatınız üzere veya şubemize gelerek te alabilirsiniz.

Firma olarak 200’den fazla dünya ülkesine havadan, karadan ve denizden kargo taşımacılığı yapmaktayız. Tüm Avrupa ülkelerine İngiltere, almanya, fransa, yunanistan, italya, hırvatistan, belçika, isviçre ülkelerine, afrika ülkelerine, Amerika ülkelerine ve asya ülkelerine acil yurtdışı kargo hizmeti vermekteyiz. Kıtalararası taşımacılık yaparken firmamız normal kurye, ekonomik kurye ve acil kurye servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Her ülkenin yasa ve gümrük kurallarına uygun olarak gönderilen kargolar alıcısına ulaşıncaya kadar firmanın sorumluluğu altındadır. Tüm bunları yaparken en uygun ücret tarifesini müşteriye yansıtarak yapmalıdır. Acil şekilde doğru adreslere ulaştırılan mallarınız, ürünleriniz ya da evraklarınız sistemimiz tarafından takip edilmektedir.

Fast express olarak acil yurtdışı kargo konusunda firmamız müşterilerimize güvenli ve profesyonel hizmet vermektedir. Firmamıza iletişim bölümündeki iletişim bilgilerimiz ile ister telefon isterse mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterimizin talebi doğrultusunda ister havaalanından yada alıcınızın kapısına kadar teslimatı yapmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir